UNICAR – Jaguścik | BOSCH Car Service

Serwis samochodowy BOSCH to obsługa zarówno samochodów z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Zakres oferowanych usług w stacji serwisowej obejmuje cały samochód: diagnostyka i naprawa elektroniki samochodowej, układów ABS, ASR, ESP, silników, zawieszeń, pomiary parametrów trakcji.

W naszym serwisie znajdą Państwo wszechstronną obsługę w zakresie mechaniki samochodowej jak podstawowych czynności obsługowych: wymiana pasków rozrządu, amortyzatorów, sprzęgieł, a także wymiana oleju. Twoje auto otrzyma specjalną książeczkę serwisową BOSCH, w której odnotowywane będą wszelkie czynności obsługowe. Na części i robociznę udzielamy oczywiście gwarancji. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Dlaczego warto warto skorzystać z oferty BOSCH Car Service?

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem urządzeń z zakresu techniki motoryzacyjnej i elektronarzędzi.

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.

Wsparcie grupy Bosch zapewnia dostęp do najnowszych technologii i narzędzi diagnostycznych oraz warsztatowych. Ponieważ grupa Bosch jest wiodącym producentem części i technologii dla przemysłu motoryzacyjnego praktycznie każdy samochód zawiera w sobie części Bosch, a my dokładnie wiemy jak serwisować Twój samochód.