Nasza pomoc może się zacząć już w momencie zajścia zdarzenia na drodze!

Dysponujemy własną pomocą drogową, która odholuje uszkodzony samochód, a nasi pracownicy zapewnią niezbędną opiekę i doradzą, co należy zrobić.

ASSISTANCE 24h – 602 194 780

Nasza firma na bardzo duże doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych i posiada bardzo rozbudowane zaplecze.

Wszystko w jednym miejscu!

Nowoczesna blacharnia i lakiernia znajdują się obok serwisu BOSCH Car Service – uszkodzone elementy mechaniczne i elektroniczne zostaną naprawione bądź wymienione przez najwyższej klasy specjalistów!

Przynależność do sieci BOSCH Car Sevice zapewnia nam dostęp do najnowszych technologi i systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Dysponujemy róźnymi systemami diagnostycznymi, które zapewniają obsługę niemal wszystkich obecnych na rynku modeli samochodów. Laserowy przyrząd do pomiaru parametrów płyty podwozia i geometrii zawieszenia HUNTER 811/DSP 600 zapewnia niespotykaną precyzję pomiaru.

Dla klientów najistotniejsze jest to, że jesteśmy w stanie bardzo dokładnie zdiagnozować układy elektroniczne i wychwycić uszkodzenia, które są następstwem zaistnienia szkody komunikacyjnej. Ubezpieczyciel musi pokryć koszty naprawy lub wymiany drogich układów elektronicznych.

Do naprawy używamy tylko najwyższej jakości części i materiałów. Współpracujemy z największymi importerami i dostawcami – zamówiony towar dociera do nas błyskawicznie.

Pojemny parking pomieści wszystkie auta oczekujące na oględziny i naprawę.

Oględziny odbywają się w naszej firmie w asyście naszego pracownika!

Na bieżąco konsultuje on wszystkie ustalenia z rzeczoznawcą – wycena jest robiona bardzo wnikliwie

Samochód zostaje przygotowany do oględzin (częściowo demontowane są elementy blacharskie), tak by oprócz powierzchownych wykryć możliwe inne uszkodzenia.

Wszystkie formalności załatwia się jednorazowo w siedzibie naszej firmy, dysponujemy własnymi autami zastępczymi!

Po poważniejszych naprawach auta muszą przejść dodatkowe badanie techniczne w Stacji Kontroli Pojazdów – u nas to żaden problem, stacja wchodzi w skład naszego kompleksu.

Nowoczesna i profesjonalna myjnia usunie wszelkie ślady po przeprowadzanych naprawach – auto przekazywane klientowi jest równie czyste jak fabrycznie nowe!