Kilka podstawowych faktów…

Firma UNICAR – Jaguścik istnieje na rynku od 1993 roku.

Należymy do sieci naprawczej następujących firm ubezpieczeniowych:

PZU S.A
AVIVA
Warta

Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych!

Wykonujemy usługi pomocy drogowej oraz assistance dla największych operatorów w Polsce:

PZU Autopomoc
PZM Autotour
Starter
Europ Assistance
Mondial Assistance

Posiadamy autoryzację:

BOSCH Car Service

…i kilka dodatkowych informacji:

Właścicielami firmy UNICAR są małżonkowie Włodzimierz i Dorota Jaguścik. W początkowym okresie głównym profilem działalności była sprzedaż samochodów nowych oraz używanych. Już w 1995 roku uruchomiony został został Autoryzowany Serwis Samochodowy FSO-Daewoo. W 2001 roku firma rozwinęła działalność przenosząc swoją siedzibę do wybudowanego od podstaw kompleksu znajdującego się w Radomsku przy ul. Narutowicza 239. W jego skład wchodzą salon samochodowy, serwis, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, lakiernia (pracująca w technologii lakierów wodnych) oraz blacharnia.

Teren wokół obiektu został tak rozplanowany, by zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla klientów, miejsc postojowych dla aut oczekujących i będących po naprawie. Oprócz tego wydzielone są obszary wystawowe dla aut nowych i używanych.

Osby oczekujące na naprawę pojazdu mogą skorzystać z naszej kawiarenki. Zapewniamy też dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi). Dysponujemy autami zastępczymi.

Dzień 29-04-2008 w historii naszej firmy jest datą szczególną – w tym dniu uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001, który poświadcza wysoki standard wykonywanych przez nas usług.

Obecnie trwają prace budowlane przy wznoszeniu budynku myjni. Profesjonalnie wyposażenie renomowanych firm zapewni najwyższą jakość usług i odpowiednią ochronę pojazdów. Myjnia obsługiwać będzie auta po zakończonych naprawach blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych.